Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
LOgo

główna

oferta

galeria

promocje

ciekawostki

współpraca

kontakt

logo1

zaprasza

logo2

ogrody

ogród leśny
Projekt powstał z opracowania 3,5 tys. m2 działki. Właściciel - Marzyciel zapragnąłl zatrzymać w tym ogrodzie ciszę i naturę. Jego wizja była dla nas myślą przewodnią i została wpleciona w ogólny nastrój ogrodu. I tak pomimo oficjalności podjazdu powstały w wizji głównie dzikie zakątki, dzika łąka, szpalery leśnych drzew czy skrywany pośród traw szemrzący strumyk. Tylko okno kuchni zaskakuje widokiem na zwyczajny zielnik i pnącza róż...
ogród ozdobny
Właścicielka pragnęła, by jej ogród przed domem zamienił się w różany zakątek, który stanie się oazą ucieczek w lekturę. Odrobina techniki i bogactwo świata roślin pozwoliły na więcej, niż oczekiwała.
ogród wypoczynkowo - rekreacyjny
Dosyć mała powierzchnia działki ( około 300 m2) przy domu stała sie dla nas wyzwaniem na jej pomysłowe a zarazem praktyczne zagospodarowanie. Oryginalny kształt nawierzchni i dobór ciekawych krzewów ozdobnych nadały realizacji dostojny a jednocześnie nowoczesny charakter.
ogród leśny w Józefowie
Lasy, wrzosowiska, zieleń przyjazna faunie, zapraszająca do skorzystania z oferowanych bogactw... Ogród w Józefowie stał sie lustrem natury. Lustrzane odbicie natury podkreśla skromność w doborze gatunkowym roślin oraz ich powtarzalność. Prostota infrastruktury oraz dobór materiałów do jej wykonania dają pełny dostęp do bogactwa ogrodu bez bezczeszczenia go materiałami groźnymi dla środowiska.
ogród ozdobno-wypoczynkowy
Od momentu zakupu nieruchomości ogród został już wstępnie zagospodarowany a przestrzeń zawierała już wiele elementów w stylu drzewka i krzewy owocowe, czy żywy płot z iglaków, jednak Właściciele czuli nadal niedosyt roślin i brak harmonii w swoim otoczeniu. Naszym zadaniem było opracowanie części ozdobnej, rekreacyjnej oraz wypoczynkowej z aranżacją elementów zastanych. Dzięki umiejętności pójścia na kompromis Współmałżonków uzyskaliśmy nowe wymiary w odbiorze wizualnym nie tylko ogrodu ale i bryły domu.
ogród reprezentacyjny
Piękny reprezentacyjny dom otrzymał równie reprezentacyjny ogród, w którym jednak znalazły się i miejsce na mini sad owocowy i na kamienny grill czy kompostowniki. Zamiłowanie Właścicieli do pielęgnacji zieleni zostanie wykorzystane w każdym calu, gdyż ogród obfituje zaróno w mnóstwo bylin i traw jak i krzewów ozdobnych a nawet owocującyh czy przepiękne wrzosowisko.

realizacja ogrodu miejskiego Sadyba

Praca nad ogrodami jest dla zespołu gardenproject fascynacją, dzięki której nasi Klienci mogą liczyć na ciekawe pomysły i rozwiązania. Naszym celem jest podkreślać i uzupełniać piękno otoczenia, nie tracąc przy tym praktycznego podejścia do niektórych jego elementów.Pamiętamy o tym, by również Państwa indywidualność znalazła swoje odbicie w wątkach Państwa ogrodów, dlatego każdy wykonany przez nas ogród ma swój niepowtarzalny charakter i styl.
   

ogród miejski w Warszawie Sadyba

dla tej niewielkiej, urokliwej nieruchomości na początek wykonaliśmy ogólny projekt zagospodarowania całości jej powierzchni. co znalazło sie w projekcie: przed posesją było sporo miejsca, które zostało przystosowane do parkowania przynajmniej 2 pojazdów osobowych ze swobodnym dojściem do furtki dla pieszych, boczne części trawników wzbogaciliśmy obrzeżeniem w postaci niskiego żywopłotu z ogników* nawiązaliśmy nim do typu nasadzeń w tej części sąsiedztwa. dwie wyspy roślinności z irgami i sumakami zapraszają do wejścia lub wjazdu na posesję. wewnątrz po prawej stronie od furtki zaplanowaliśmy zadaszony składzik na 2 kosze, potem pod starym, przepięknym lilakiem miejsce na budę dla Pana Psa, po lewej zaś do schodów domu doprowadza nas rabata z kosodrzewinami, irgami i trawami. Królową jej została jednak hortensja Anabelle. widok dotychczas otwarty dla ciekawskich na dalszą część ogrodu zamknęliśmy optycznie niezbyt wysokim juniperusem, który skutecznie zapewnia rodzinie odrobinę intymności. chodniczek przy budynku doprowadzi nas do serca ogrodu. sam ogród zatrzymał stare i zdrowe drzewa morelowe oraz jabłoni i wiśni. pod jedną z najstarszych moreli, która tworzy przepiękny parasol - zostało zlokalizowane centrum patio z miejscem na duży rodzinny stół. w otoczeniu pomieścił się także niewielki trawnik, wzdłuż ogrodzenia pociagnęliśmy nasadzenia iglaste, kilka liściastych krzewów ozdobnych, nieduże docelowo klony, do których ma sentyment Pani domu oraz trochę zróżnicowanych pnączy na siatkę i bylin wieloletnich rozsianych po wzgóreczkach wokół trawnika. pośród krzewów liściastych zatrzymaliśmy piwonie drzewiaste, które odkryliśmy w starym ogrodzi i kilka bzów. doszły róże dzikie, róże okrywowe, ogromny różanecznik, kilka tawułek i budleje. mnóstwo zastanych konwalii i innych wiosennych kwiatów, irysy, rudbekie, funkie i rozchodniki muszą tworzyć latem niezwykły klimat... jaką rolę odegraliśmy przy realizacji projektu? otóż w trakcie kładzenia nawierzchni utwardzonych przez współpracującego z nami wykonawcę, my zajęliśmy się uprzątnięciem posesji i przygotowaniem gruntu wraz z jego ukształtowaniem. na koniec posadziliśmy rośliny planowane przed posesją oraz na jej przedniej części. resztę prac Właściciele zaplanowali na wiosnę, gdyż są miłośnikami ogrodnictwa i chcieli coś w ogrodzie zrobić sami. przy najbliższej okazji postaramy się dodać zdjęcia z kompleksowej realizacji projektu, gdyż czasem zaglądamy do tego zacisznego orodu w ramach prac wiosennych czy jesiennych. powrót do galerii

YourCompany.Com © 2004 • Privacy PolicyTerms Of Use